درباره نیچرز انلی

نیچرزانلی یکی از پیشگامان نوآور جهانی مکمل های غذایی است .محصولات تغذیه بالینی اختصاصی برای همه گروه های سنی، از جمله زنان و کودکان را ارائه می دهد .مناطق کلیدی درمانی شامل استخوان / مفصل، قلب، گوارشی، دیابت، مراقبت از چشم، زیبایی و سلامت زنان است.

نیچرزانلی در سراسر جهان مورد اعتماد سلامت است. ما در نیچرزانلی فقط مواد خالص، موثر و طبیعی را استفاده می کنیم و آنها را با تحقیقات علمی کنونی ترکیب می کنیم تا فرمول های پیشرفته ای را ایجاد کنند. کیفیت محصول با کنترل کامل بر روی هر مرحله از فرایند تولید از طریق تهیه و بسته بندی تضمین می شود. تمام مراحل تولید مطابق با الزامات GMP است و توسط ISO 14001 ، ISO 22000 ، BRC ،حلال، کوشر ، دولت استرالیا، اداره بهداشت و درمان ، بهداشت کانادا و اداره بهداشت و درمان دانمارک تایید شده است. این فرآیند عاری از فلزات سنگین، قارچ ها یا آلاینده ها را تضمین می کند. ما محصولات سالم را ترویج می دهیم که شیوه زندگی سالم را ارتقا می دهد.

چرا ساشه لاکتول

لاکتوباسیلوس اسپروژنز ٫ فروکتوالیگوساکارید

حفظ فلور طبیعی روده ، کمک به بهبود در هضم و افزایش سیستم ایمنی

۱

طراحی شده برای مصرف آسان کودکان و افراد مسن

۲

میزان سازگاری و اثربخشی برای بیمار: با فرمولی منحصربه فرد به صورت حل شونده سریع در دهان، با جذب راحت و طعم وانیلی

۳

لاکتول ساشه

توضیحات

اداره غذا و کشاورزی سازمان ملل متحد و سازمان بهداشت جهانی پروبیوتیک را اینگونه تعریف می‌کند: «پروبیوتیک‌ها میکرو ارگانیسم‌های زنده‌ای هستند که مصرف کافی آنها سبب نمایان شدن اثرات سلامت بخش در بدن میزبان می‌شود.» بر این اساس، باکتری‌های پروبیوتیک موجود در محصولات خوراکی، نه تنها باید دارای مشخصه‌های عملکردی و سودمند برای سلامتی انسان باشند بلکه از قابلیت ماندگاری در دستگاه گوارش هم برخوردار باشند. این ویژگی‌ها شامل رشد و بقای ارگانیسم‌ها در روند تولید محصول، نگهداری، و پس از مصرف حین انتقال از معده به روده است

به عبارت دیگر پری بیوتیک ها منبع غذایی برای پروبیوتیک ها هستند. پری بیوتیک یک کربوهیدرات پیچیده است که باعث رشد باکتری های خوب (پروبیوتیک) در بدن می شود.مکمل های پری بیوتیک و پروبیوتیک ها به هضم خوب ، بالا بردن ایمنی و همچنین افزایش انرژی در بدن کمک می کنند. براساس تحقیقات زیادی که انجام شده، پروبیوتیک‌ها در درمان اسهال‌های عفونی (باکتری و ویروسی) و همینطور پیشگیری از اسهال در کسانی که آنتی‌بیوتیک مصرف می‌کنند، تاثیر‌گذار است. اگر ما بعد از اتمام دوران آنتی‌بیوتیک، پروبیوتیک مصرف کنیم، باعث می‌شود که به اسهال مبتلا نشویم و همینطور مقاومت خود را نسبت به ابتلا به بیماری‌ها بالا ببریم

در بدن یک انسان بالغ ۱۰ به توان ۱۲ میکروارگانیسم وجود دارد که این میکروب‌ها خوب و به بیان دیگر برای بدن مفید هستند. منبع اصلی این پروبیوتیک‌ها در زمان قدیم تنها در لبنیات به‌خصوص در ماست بود، به‌همین دلیل در گذشته زمانی که‌ فردی با مشکل اسهال مواجه می‌شد، توصیه اطرافیان مصرف ماست چکیده بود. چرا‌که پروبیوتیک‌ها شدیدا در بهبود تعادل در جمعیت میکروبی فلورای روده موثر هستند.

برخی عوامل بخصوص استفاده زیاد از آنتی‌بیوتیک‌ها یا ابتلا به بیماری‌های مزمن و حتی استرس‌های روزمره ممکن است باعث ازبین بردن پروبیوتیک‌ها یا همان دیسبیوسیس شوند. وقتی این اتفاق می‌افتد علائم اولیه IBSبه وجود می‌آید

البته علائم اولیه فقط به خاطراسترس نیست اما بطور کلی درد روده، نفخ زیاد، بوی بد دهان، اسهال و یبوست‌های مکرر جزء علائم IBSهستند

توضیح بیماری

بیشترین میزان پروبیوتیک‌ها در روده قرار دارد. هر تغییری که در تعداد این پروبیوتیک‌ها ایجاد شود (اصطلاح علمی آن دیسبیوسیس است)، ‌باعث به‌وجود آمدن یکسری بیماری‌ها می‌شود، چراکه به علت دیسبیوسیس سیستم ایمنی بدن برهم می‌ریزد. امروزه میزان پروبیوتیک‌ها در لبنیات شدیدا کاهش پیدا کرده و در بهبود میزان میکروارگانیسم‌های روده تاثیر بسزایی ندارند.

سندرم روده تحریک پذیر

برخی عوامل به‌خصوص استفاده زیاد از آنتی‌بیوتیک‌ها یا ابتلا به بیماری‌های مزمن و حتی استرس‌های روزمره ممکن است باعث ازبین بردن پروبیوتیک‌ها یا همان دیسبیوسیس شوند. وقتی این اتفاق می‌افتد علائم اولیه IBS به وجود می‌آید. به‌طور کلی درد روده، نفخ زیاد، بوی بد دهان، اسهال و یبوست‌های مکرر جزء علائم IBS یا همان سندرم روده تحریک پذیر هستند.

اسهال ناشی از آنتی بیوتیک ها

پروبیوتیک ها به طور کلی در کمک به درمان اسهال، چه عفونی و چه ناشی از مصرف آنتی بیوتیک ها تاثیر گذارند. همانطور که گفته شد استفاده بی رویه از آنتی بیوتیک ها باعث دیسبیوسیس یا همان اختلالات در فلور روده میگردد که در نتیجه باعث اسهال می شود.

مصرف پروبیوتیک ها به همراه آنتی بیوتیک ها از ابتلا به دیسبیوسیس پیشگیری کرده و در نتیجه در رفع اختلالات گوارشی مانند اسهال مستقیما تاثیر گذار و در بهبود سلامت نقش بسزایی دارد.

همچنین، پروبیوتیک ها تاثیر مستقیم در تقویت سیستم ایمنی دارند و از ابتلا به عفونت های مکرر تا حد زیادی تاثیر گذارند. این بدین معناست که مصرف لاکتول در کاهش ابتلا به عفونت های مکرر تاثیر مستقیم دارد.

درمان دیسبیوسیس

پروبیوتیک ها به طور کلی در درمان دیسبیوسیس به کار میروند و در بهبود علائم ناشی از دیسبیوسیس تاثیر گذارند. این علائم عبارتند از

 • نفخ (به خصوص بعد از مصرف غذا)
 • اسهال عفونی
 • یبوست
 • بوی بد دهان
 • اکنه
 • درد معده

موارد مصرف

 • اسهال عفونی (باکتری و ویروسی)
 • سندرم روده تحریک پذیر (IBS)
 • نفخ، درد شکم و بوی بد دهان ناشی از تداخلات گوارشی
 • کاهش ریسک ابتلا به عفونت های مکرر
 • افزایش مقاومت بدن در برابر باکتری های عفونت زا

میزان مصرف

روزی یک یا دو ساشه. میزان دوره مصرف می‌تواند مادام‌العمر باشد و هیچ عوارضی به همراه ندارد و برای افزایش ایمنی بدن موثر است. برای بهبود دوره درمان اسهال لطفاً طبق دستور پزشک مصرف شود.

ساشه لاکتول به صورت پودر قابل حل در دهان است. اطفالی که در بلع قرص مشکل دارند میتوانند از ساشه استفاده کرده و مستقیما در دهان ریخته و از طعم لذیذ ساشه نیز لذت ببرند.

عوارض

پروبیوتیک ها در بیمارانی که گلبولهای سفیدشان پایین است، مانند بیماری ایدز، و یا تحت شیمی درمانی و یا پیوند عضو هستند، منع مصرف دارد

پرسشهای متداول

باکتری های پروبیوتیک (مانند لاکتوباسیلوس) باکتری های مفید بدن و میکروارگانیسم هایی هستند که برای بدن انسان مفید هستند. از سوی دیگر، پری بیوتیک ها منبع غذایی برای پروبیوتیک ها هستند. پری بیوتیک یک کربوهیدرات پیچیده است که به طور انتخابی رشد باکتری های خوب (پروبیوتیک ها) را در بدن تحریک می کند. هر دو مکمل پروبیوتیک و پری بیوتیک ها باعث هضم سالم، ایمنی خوب و افزایش سطح انرژی میشوند.

لاکتوباسیلوس اسپوروژنس یک پروبیوتیک (باکتری خوب) است که برای سندرم روده تحریک پذیر، اسهال در کودکان ۱ الی ۳ سال ، عفونت واژن ,تخلیه موکوس سفید یا زرد از مهبل (واژن) و سایر شرایط استفاده می شود.

لاکتوباسیلوس اسپوروژنس برای درمان، کنترل، پیشگیری و بهبود بیماری ها، شرایط و علائم زیر استفاده می شود:

 • سندرم روده تحریک پذیر
 • اسهال در کودکان و بزرگسالان
 • عفونت واژن
 • تخلیه موکوس سفید یا زرد ازمهبل (واژن)

لاکتوباسیلوس اسپوروژنس با تاثیرات ذکر شده باعث بهبود وضعیت بیمارمی شود:

 • حفظ تعادل فلور روده.
 • بهبود قوام مدفوع
 • سرکوب باکتریهای مضر

مصرف پروبیوتیک ها با پری بیوتیک به عنوان سینبیوتیک نامیده می شود مزیت سینبیوتیک این است که شما به طور موثر هر دو زمینه را پوشش می دهید؛ بازسازی وذخیره دوباره باکتری های خوب بدن و همچنین تغذیه پروبیوتیک ها – برای مدت اثر طولانی تر.

ترکیب پروبیوتیکها و پری بیوتیکها که به عنوان سینبیوتیک یاد می شود؛ ترکیبی از باکتری مفید وکربوهیدراتهای غیر قابل هضم (پری بیوتیک) می باشد. سینبیوتیک ها باعث رشد باکتری های مفید در بدن می شود. . پروبیوتیکها در صورتی که به تنهایی مصرف شوند، ممکن است در سیستم گوارش دچار مشکل شوند، زیرا آنها نمیتوانند اکسیژن، اسید و دمای بالا را تحمل کنند. مصرف لاکتول بهتر از مصرف پروبیوتیک به تنهایی است زیرا ترکیبی متعادل از پروبیوتیک و پری بیوتیک است و مشکلات پروبیوتیک را برطرف می کند.

لاکتول بی خطر است و می تواند با اکثر داروها مصرف شود. اگر می خواهید لاکتول را به طور منظم با داروهای دیگر خود مصرف کنید، باید با پزشک خود مشورت کنید. از مصرف همزمان با داروهای ساپرس کننده سیستم ایمنی خودداری شود.

فرم تماس

ما از اینکه ازت خبر داشته باشیم خوشحال میشویم